Министерство образования Республики Беларусь
Управление по образованию, спорту и туризму Столбцовского райисполкома
Государственное учреждение образования
"Горковская средняя школа" Столбцовского района
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар ДУА “Горкаўская СШ”
_________Л.А.Гіраеўская
РАСКЛАД УРОКАЎ
на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
|
1 клас |
|
2 клас |
|
3 клас |
|
4 клас
|
|
Панядзелак |
1. В.маст. 2. Ч. і свет 3. Ф.к. і зд. 4. Руск. язык |
2 5 2 9
18 |
1. Ч. і свет 2. Бел. мова 3. Літ. чыт 4. Прац. нав. 5. Ф.к.і зд./ СМГ |
5 9 6 2 2 24 |
1. Ф.к. і зд. 2. Бел. мова 3, Англ. мова 4. Літ. чыт. |
2 9 9 6
26 |
1. Ф.к. і зд. 2. Літ. чыт. 3. Бел. мова 4. Матэм. |
2 6 9 11
28 |
Аўторак |
1. Літ чыт. 2. Бел. мова 3. Матэм. 4. Прац.нав. |
6 8 10 2
26 |
1. Лит. чт. 2. Матэм. 2. Русск. яз. 3. АБЖ
|
7 11 10 4
32 |
1. Лит. чт. 2. Русск. яз. 3. Матэм. 4. Ч. і свет 5. В. маст.
|
7 10 9 5 2 33 |
1. Лит. чт. 2. Русск. яз. 3. АБЖ 4. Англ. мова 5. В. маст. |
7 10 5 9 2 33 |
Серада |
1. Літ.чыт. 2. Матэм. 3. Ф.к . і зд. 4. Бел. мова
|
6 10 2 8
26 |
1. Літ. чыт. 2. Матэм. 3. Ф.к. і зд./ СМГ 4. Бел. мова |
7 11
2 9 29 |
1. Англ. мова 2. Матэм. 3. Бел. мова 4. Ф.к. і зд. 5. Літ. чыт. |
9 11 9 2 6 37 |
1. Літ. чыт. 2. Матэм. 3. Англ.мова 4. Ф.к. і зд. 5. Бел. мова
|
6 11 9 2 9 37 |
Чацвер |
1. Музыка 2. Матэм. 3. В. маст.
|
2 10 2
14 |
1. В. маст. 2. Матэм. 3. Русск. яз. 4. Музыка.
|
2 11 10 2
25 |
1. Музыка 2. Русск.яз. 3. Матэм. 4. Прац. нав. 5. Лит.чт.
|
2 10 11 2 7 32 |
1. Музыка 2. Матэм. 3. Русск. яз. 4. Прац. нав. 5. Лит. чт |
2 11 10 2 7 32 |
Пятніца |
1. Літ.чыт 2. Матэм. 3. ГЗС 4. Бел. мова
|
6 10
8
24 |
1. ГЗС 2. Матэм. 3. Русск. яз. 4. Лит. чт. |
11 10 7
28 |
1. Русск. яз. 2. АБЖ 3. Матэм. 4. Англ. мова
|
10 4 11 9
34 |
1. Русск. яз. 2. Матэм. 3. Англ. мова 4. ГЗС 5. МРБ
|
10 11 9
5 35 |
|
Цвік А.
|
|
Мамчыц А.І. |
|
Кураленя А.Ю. |
|
Кухарчык С.У.
|
|
свернуть
Расклад урокаў 5-11 класа на ІІ паўгоддзе 2023/2024 н.г.
|
5 клас |
6 клас |
7 клас |
8 клас |
9 клас |
11 клас |
||||||
Панядзелак |
1. Бел. мова 2. Зам. мова 3. Матэм. 4. АБЖ 5. Прац. нав.
|
10 11 12 4 4
41 |
1. Геаграфія 2. Бел. мова 3. Матэм. 4. Гісторыя 5. Бел. літ. 6. Ф.к. і зд. |
6 10 12 7 6 3
44 |
1. Прац. нав. 2. Прац. нав. 3. Біялогія 4. Фізіка 5. Зам.мова 6. Сусв. гіст. |
4 4 8 9 11 7
43 |
1 .Зам. мова 2. Матэм. 3. Бел. мова 4. Ф.к. і зд. 5. Сусв. гіст.
|
11 12 10 3 7
43 |
1. Сусв. гіст. 2. Ф.к. і здар. 3. Грамадазн. 4. Англ. мова 5. Біялогія 6. Фізіка |
7 3 7 11 8 9
45 |
1. Астраномія 2. Геаграфія 3. Сусв. гіст. 4. Біялогія 5. Фізіка 6. Зам. мова 7. Ф.к. зд.(дз) |
8 6 7 8 9 11 3 52 |
Аўторак |
1. Матэм. 2. Руск.мова 3. Ч. і свет 4. Ф.к. і зд. 5. Зам. мова
|
12 10 5 3 11
41 |
1. Руск. м. 2. Руск. літ. 3. Маст-ва 4. Біялогія 5. Гіст. Бел. 6. Зам. мова
|
10 6 4 8 7 11
46 |
1. Матэм. 2. Зам.мова 3. Руск. мова 4. Руск. літ. 5. ГЗС 6. Біялогія
|
12 11 10 6
8
47 |
1 .Хімія 2. Гістор. Бел. 3. Геаграф. 4. Матэм. 5. Руск.мова 6. ГЗС 7. Інфармат. |
9 7 6 12 10
8
52 |
1. Гіст.Бел. 2. Матэм. 3. Прац нав. 4. Руск. мова 5. Матэм. 6. Руск, літ.
|
7 12 4 10 12 6
51 |
1. Бел.літ. 2. Хімія 3. Зам. мова 4. Гіст. Бел. 5. Бел.мова 6. Інфармат. 7. Ф.к.і зд.(х) |
6 9 11 7 10 8 3
54 |
Серада |
1. Гісторыя 2. Матэм. 3. Бел. мова 4. Бел. літ. 5. Зам. мова 6. Ф.к.и зд. |
7 12 10 6 11 3
49 |
1. ГЗС 2. Зам. мова 3. Матэм. 4. Руск. м. 5. Бел.мова 6. Бел. літ. |
11 12 10 10 6
49 |
1. Бел. мова 2. Ф.к. і зд. 3. Хімія 4. Фізіка 5. Бел. літ. 6. Матэм. 7. Мастацтва |
10 3 9 9 6 12 4
53 |
1 Біялогія 2. Руск. мова 3. Матэм. 4. Зам. мова 5. Руск.літ. 6. Фізіка |
8 10 12 11 6 9
56 |
1. Фізіка 2. Матэмат. 3. Інфармат. 4. Бел. мова 5. Хімія 6. Зам. мова 7. ГЗС |
9 12 8 10 9 11
59 |
1. Руск. мова 2. Бел. літ. 3. Бел. мова 4. Матэм. 5. Інфармат. 6. Руск.літ.
|
10 6 10 12 8 6
52 |
Чацвер |
1. Руск.літ. 2. Матэм. 3. Матэм. 4. Руск.мова
|
6 12 12 10
40 |
1. Руск.мова 2. Інфармат. 3. Ф.к. і зд. 4. Матэм 5. Руск. літ. |
10 8 3 12 6
39 |
1. Ф.к.і зд. 2. Геаграфія 3. Бел. літ. 4. Гіст. Бел. 5. Матэм. 6. Руск. мова |
3 7 6 7 12 10
48 |
1. Матэм. 2. Ф.к. і зд. 3. Руск.літ 4. Матэм. 5. Геаграфія 6. Фізіка |
12 3 6 12 6 9
48 |
1. Геаграфія 2. Руск. мова 3. Сусв.гіст. 4. Матэм. 5. Бел. літ 6. Ф.к. і зд. |
6 10 7 12 6 3
44 |
1. Інфармат. 2. Руск. мова 3. Матэм. 4. Ф.к.і.зд(дз) 5. Ф.к. і зд. 6. Бел. мова 7. Фізіка |
8 6 12 3 3 10 9 48 |
Пятніца |
1. Руск літ. 2. Мастац. 3. Гі сторыя 4. Руск.мова 5. Бел мова. 6. Бел. літ.
|
6 4 7 10 10 6
43 |
1. Бел. мова 2. Зам.мова. 3. Матэм. 4. Матэм. 5. Прац.нав. 6. Прац.нав. |
10 11 12 12 4 4
53 |
1 .Інфармам. 2. Матэм. 3. Бел. мова 4. Матэм. 5. Зам. мова |
8 12 10 12 11
53 |
1. Прац. нав. 2. Бел. мова 3. Хімія 4. Бел.літ. 5. Біялогія 6. Зам. мова 7. Мастацтва |
4 10 9 6 8 11 4
52 |
1.Зам. мова 2. Хімія 3. Матэм. 4. Біялогія 5. Бел. мова 6. Бел.літ |
11 9 12 8 10 6
56 |
1. Хімія 2. Матэм. 3. Грамадазн. 4. ДМП 5. Матэм. 6. Біялогія |
9 12 7 3 12 8
51 |
Субота |
ГЗС
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 ГЗС |
|
|
Шабаліна Н.Г. |
|
Федарын-чык А. С. |
|
Уставіч Ю.А. |
|
Мяжынскі А.Г. |
|
Васілеўскі С.Ф. |
|
Душкевіч Я.Э. |
|
свернуть
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар школы
________Л.А.Гіраеўская
Расклад
факультатыўных заняткаў
на ІІ паўгоддзе 2023/2024 н.г. у ДУА “Горкаўская СШ”
п/п |
Клас |
Назва факультатыва |
Дзень і час правядзення |
К-ць дзя- цей |
Настаўнік |
|
1. |
1 |
Матэматычная вясёлка |
Чацвер |
12.00–12.35 |
3 |
Цвік А.У. |
2. |
Вучымся гаварыць правільна |
Аўторак |
13.05–13.40 |
4 |
Цвік А.У. |
|
3. |
Вытокі роднай мовы |
Панядзелак |
13.05–13.40 |
3 |
Цвік А.У. |
|
4. |
2 |
Матэматычная вясёлка |
Пятніца |
13.05-13.50 |
3 |
Кураленя А.Ю. |
5. |
Язык родной, дружи со мной |
Панядзелак |
14.10-14.55 |
6 |
Канкаловіч Н.А. |
|
6. |
Вытокі роднай мовы |
Чацвер |
13.05-13.50 |
3 |
Мамчыц А.І. |
|
7.
|
3 |
Матэматычная вясёлка |
Панядзелак |
13.05–13.50 |
3 |
Кураленя А.Ю. |
8. |
5 |
Грані слова: ад гука да сказа |
Панядзелак |
14.10-14.55 |
3 |
Барысевіч Я.В. |
9. |
Юны пагранічнік |
Аўторак |
14.10-14.55 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
10. |
Гэты загадкавы старажытны свет |
Пятніца |
15.05-15.50 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
11. |
Прапільная разьба і выпальванне па драўніне |
Субота |
11.00-11.45 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
13. |
6 |
Юны пагранічнік |
Панядзелак |
15.05-15.50 |
3 |
Васілеўскі С,Ф. |
14. |
Создание компьютерных игр на языке визуаль-ного программирования Scratch |
Чацвер |
14.10-14.55 |
3 |
Уставіч Ю.А. |
|
15. |
Сакрэты словазмянення і формаўтварэння |
Панядзелак |
15.05-15.50 |
4 |
Барысевіч Я.В. |
|
16. |
Падарожжы па геаграфічнай карце |
Субота |
10.00-10.45 |
3 |
Шабаліна Н.Г. |
|
17. |
7 |
Алгебра вучыць разважаць |
Субота |
10.0-10.45 |
5 |
Уставіч Ю.А. |
18. |
8 |
Асновы фінансавай граматнасці |
Панядзелак |
14.10-14.45 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
19. |
Школа юных абаронцаў Айчыны |
Субота |
9.00-9.45 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
20. |
9
11 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа |
Аўторак |
15.05-15.50 |
4 |
Кізевіч Т.І. |
21. |
Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека |
Субота |
11.00-11.45 |
3 |
Шабаліна Н.Г. |
|
22. |
Падагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка” |
Чацвер |
15.05-15.50 |
4 |
Уставіч Ю.А. |
|
23. |
Секреты синтаксиса и пунктуации |
Субота |
9.00-9.45 |
4 |
Кухарчык С.В. |
|
24. |
Складаны сказ без складанасці |
Субота |
10.00-10.50 |
4 |
Кухарчык С.У. |
|
25. |
Абагульняльны факуль-татыўны курс па гісторыі Беларусі |
Чацвер |
8.05-8.50 |
4 |
Кізевіч Т.І. |
|
26. |
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы |
Чацвер |
16.00-16.45 |
4 |
Кухарчык С.У. |
|
27. |
Абаронцы Айчыны |
Субота |
8.00-8.45 |
4 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
28. |
Гісторыі Беларусі: падагульняльны курс |
Чацвер |
16.00-16.45 |
4 |
Кізевіч Т.І. |
|
29. |
Основы программирова-ния нейронных сетей на языке Python |
Пятніца |
15.05-15.50 |
4 |
Уставіч Ю.А. |
свернуть
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар
ДУА“Горкаўская СШ”
______________ Л.А.Гіраеўская
“___”____________ 2023 г.
Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах
на ІІ паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Назва аб’яднання па інтарэсах |
Колькасць дзяцей у аб’яднаннях, з іх СНС, ІПР |
Профіль, накірунак дзейнасці |
Кіраўнік, кантактны тэлефон |
Графік работы |
Шахматны ўсенавуч |
12 |
Фізкультурна- спартыўны |
Мяжынскі А.Г., 80292729296 |
Аўторак 14.00-15.00 Субота 11.00-12.00 |
Рытміка |
12 |
Фізкультурна- спартыўны |
Аўласіна З.А. 80295080444
|
Субота 12.00-13.00 Пятніца 14.00-15.00 |
Агульная фізічная падрыхтоўка з элементамі футбола |
12 |
Фізкультурна- спартыўны |
Пешка А.Я. 80297204718 |
Субота 16.00-17.00 |
Падрыхтоўка да ваеннай службы |
12 |
Ваенна-патрыятычны |
Васілеўскі С.Ф. 80299497074 |
Субота 12.00-12.45 13.00-13.45 |
“Гармония звуков” |
12 |
Мастацкі |
Барысевіч А.Ф. 80296069426 |
Чацвер 14.10-15.10 Субота 16.30-17.30 |
Асновы сцэнічнага і акцёрскага майстэрства |
12 |
Культурна-дасугавы |
Кураленя А.Ю. 80295651561 |
Серада 14.00-15.00 |
Правы чалавека |
12 |
Сацыяльна-педагагічны |
Крывёнак В.І. 80291925754 |
Субота 12.00-12.45 13.00-13.45 |
Намеснік дырэктара па ВВР Н.А.Канкаловіч
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар ДУА “Горкаўская СШ”
_________Л.А. Гіраеўская
РАСКЛАД УРОКАЎ
на І паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
|
1 клас |
|
2 клас |
|
3 клас |
|
4 клас
|
|
Панядзелак |
1. В.маст. 2. Руск.мова 3. Ф.к. і зд. 4. Ч. і свет |
2 9 2 5 18 |
1. Ч. і свет 2. Руск. мова 3. Руск. літ. 4. Прац. нав. 5. Ф.к. і зд |
5 10 7 2 2 26 |
1. Ф.к. і зд. 2. Руск. мова 3, Англ. мова 4. Руск. літ |
2 10 9 7 28 |
1. Ф.к. і зд. 2. Бел. літ. 3. Бел. мова 4. Матэм. |
2 6 9 11 28 |
Аўторак |
1. Бел. літ. 2. Бел. мова 3. Матэм. 4. Прац.нав. |
6 8 10 2
26 |
1. Бел. літ. 2. Матэм. 2. Бел. мова 3. АБЖ
|
6 11 9 4
30 |
1. В. маст. 2. Матэм. 3. Бел. мова 4. Ч. і свет 5. Бел. літ.
|
2 11 9 5 6 33 |
1. В. маст. 2. Англ.мова 3. Руск. мова 4. Руск. літ. 5. АБЖ |
2 9 10 7 4 32 |
Серада |
1. Бел. літ. 2. Матэм. 3. Ф.к . і зд. 4. Бел. мова
|
6 10 2 8 26 |
1. Руск. літ. 2. Матэм. 3. Ф.к. і зд. 4. Руск. мова |
7 11 10 2 30 |
1. Англ. мова 2. Матэм. 3. Руск. мова 4. Ф.к. і зд. 5. Руск. літ. |
9 11 10 7 2 39 |
1. Бел. літ. 2. Англ. мова 3. Матэм 4. Ф.к. і зд. 5. Бел. мова
|
6 9 11 9 2 37 |
Чацвер |
1. Музыка 2. Матэм. 3. В.маст.
|
2 10 2 14 |
1. В. маст. 2. Матэм. 3. Бел. мова. 4. Музыка.
|
2 10 9 2 23 |
1. Музыка 2. Бел.мова. 3. Матэм. 4. Прац. нав. 5. Бел. літ
|
2 9 11 2 6 30 |
1. Музыка 2. Матэм. 3. Руск. мова 4. Прац. нав. 5. Руск. літ. |
2 11 10 2 7 32 |
Пятніца |
1. Бел. літ. 2. Матэм. 3. ГЗС 4. Бел. мова
|
6 10 8 24 |
1. ГЗС 2. Матэм. 3. Бел. мова 4. Бел. літ |
11 9 6 26 |
1. Бел. мова. 2. Англ. мова 3. Матэм. 4. АБЖ
|
9 9 11 5 34 |
1. Бел. мова 2. Матэм. 3. Англ. мова 4. ГЗС 5. МРБ
|
9 11 9 5 34 |
Цвік А.
|
|
Мамчыц А.І. |
|
Кураленя А.Ю. |
|
Кухарчык С.У.
|
|
Расклад урокаў 5-11класа на І паўгоддзе 2023/20234н.г.
|
5 клас |
6 клас |
7 клас |
8 клас |
9 клас |
11 клас |
|
Панядзелак |
1.Гісторыя 2.Ч. і свет 3.Матэм. 4.АБЖ 5.Бел. мова 6.ЧЗС |
1.Інфармат. 2.Матэм. 3.Бел.літ 4 Англ мова 5 Ф к і зд, |
1 Бел літ 2.Матэм. 3.Біялогія 4 Бел мова. 5 Гісторыя 6 Мастацтва 7 ЧЗС
|
1.ЧЗС 2.Англ.мова 3.Матэм. 4.Гісторыя 5.Бел.літ. 6.Біялогія |
1.Англ мова 2.Бел.літ. 3.Гісторыя 4.Біялогія 5 Матэмат 6 Геаграфія |
1.Пр.н./Біялог. 2.Пр.н./Ф.к.і зд 3.Геаграфія. 4.Матэм. 5.Фізіка 6.Гісторыя |
|
Аўторак |
1.Англ.мова 2.Матэм 3 Руск. мова 4.Руск. літ. 5.Бел. .літ. |
1 Руск.мова 2.Руск.літ. 3 Мастацтва 4. Матэм 5 Гісторыя 6 Прац нав 7 Прац нав. |
1 Хімія 2.Англ.. мова 3.Матэм. 4 Гісторыя 5.Ф.к. і зд. 6.Руск.мова
|
1.Руск мова 2.Ф к і зд 3.Хімія 4.Руск літ 5.Матэм 6.Геаграфія 7 Мастацтва
|
1 Грамадазн 2.Хімія 3 Ф к і зд 4.Матэм 5Фізіка. 6.Гісторыя 7.Інфармат. |
1.Матэм. 2.Гісторыя 3.Англ.мова 4.Біял(пр)/Ф.к. 5.Хімія 6/Ф.к/Біял.(б). |
|
Серада |
1.Ф.к. і зд. 2.Англ.мова 3.Матэм. 4.Бел. мова 5.Бел. літ.
|
1.Англ.мова 2.Матэм. 3.Бел.літ. 4.Бел мова 5.Біялогія 6.Ф к і зд
|
1.Руск мова 2.Матэм. 3 Біялогія 4Фізіка . 5 Прац нав 6 Прац нав 7 Руск літ
|
1.Матэм. 2.Біялогія 3 Фізіка 4 Англ мова 5.Бел.мова 6.Руск.літ.
|
1.Руск мова 2.Бел. мова 3 Бел літ 4.Матэм. 5.Фізіка 6.Англ мова 7.ЧЗС |
1.Пр.н./Біял(п) 2.Пр.н/Ф.к.ізд 3.Матэм. 4.Руск.мова 5.Руск.літ. 6.Бел.літ. 7.Біялогія(б) |
|
Чацвер |
1.Мастацт. 2.Матэм. 3.Руск. мова 4.Ф.к. і зд. 5.Англ.мова
|
1.Геаграфія 2.Бел мова 3.Матэм. 4.Руск.мова 5.Руск літ 6 ЧЗС |
1.Англ мова 2 Ф к і зд 3.Матэм 4.Геаграфія 5.Інфармат
|
1.Фізіка 2.Матэм 3.Ф к і зд 4.Інфармат 5 Геаграф. 6.Англ мова
|
1.Руск мова 2.Руск літ. 3.Матэм. 4.Англ.мова 5.Ф к і зд . |
1.Інфармат. 2.Англ.мова 3.Бел.мова 4.Фізіка 5.Астраномія 6.Бел.літ. 7.Ф.к.і зд.(б) |
|
Пятніца |
1.Прац.нав. 2.Руск. літ. 3.Руск.мова 4.Гісторыя 5.Бел.мова 6.Матэм.. |
1 Руск.мова 2 Матэм. 3 Англ мова 4.Бел. мова 5.Гісторыя
|
1.Матэм 2.Бел.мова 3 Бел. літ 4 Англ мова 5 Фізіка |
1.Гісторыя 2.Матэм. 3.Прац.нав. 4 Руск .мова 5 Хімія 6 Бел.мова
|
1.Бел мова 2.Матэмат. 3.Гісторыя. 4.Біялогія. 5.Прац нав 6.Хімія |
1.Біялогія(п) 2.Хімія 3.Матэм. 4.ДМП 5.Англ.мова 6.Грамадазн. |
|
Субота |
|
|
|
|
|
1.Прац.нав. 2.Прац.нав. 3.ЧЗС 4.Ф.к.і зд.(п) |
|
|
Шабалина Н.Г. |
Уставич Ю.А. |
Мяжынскі А.Г. |
Мяжынскі А.Г. |
Васілеўскі С.Ф. |
Душкевіч Я.Э. |
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар школы
________ Л.А. Гіраеўская
Расклад
факультатыўных заняткаў
на І паўгоддзе 2023/2024 н.г. у ДУА “Горкаўская СШ”
п/п |
Клас |
Назва факультатыва |
Дзень і час правядзення |
К-ць дзя- цей |
Настаўнік |
|
1. |
1 |
Матэматычная вясёлка |
Чацвер |
12.00–12.35 |
3 |
Цвік А.У. |
2. |
Вучымся гаварыць правільна |
Аўторак |
13.05–13.40 |
4 |
Цвік А.У. |
|
3. |
Вытокі роднай мовы |
Серада |
13.05–13.40 |
3 |
Цвік А.У. |
|
4. |
2 |
Матэматычная вясёлка |
Пятніца |
13.05-13.50 |
3 |
Кураленя А.Ю. |
5. |
По ступенькам здорового питания |
Серада |
13.05-13.50 |
6 |
Канкаловіч Н.А. |
|
6. |
Вытокі роднай мовы |
Аўторак |
13.05-13.50 |
3 |
Мамчыц А.І. |
|
7.
|
3 |
Матэматычная вясёлка |
Аўторак |
14.10–14.55 |
3 |
Кураленя А.Ю. |
8. |
5 |
Грані слова: ад гука да сказа |
Панядзелак |
14.10-14.55 |
3 |
Барысевіч Я.В. |
9. |
Юны пагранічнік |
Панядзелак |
14.10-14.55 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
10. |
Гэты загадкавы старажытны свет |
Серада |
15.05-15.50 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
11. |
Прапільная разьба і выпальванне па драўніне |
Субота |
10.00-10.45 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
13. |
6 |
Юны пагранічнік |
Панядзелак |
15.05-15.50 |
3 |
Васілеўскі С,Ф. |
14. |
Создание компьютерных игр на языке визуаль-ного программирования Scratch |
Чацвер |
14.10-14.55 |
3 |
Уставіч Ю.А. |
|
15. |
Сакрэты словазмянення і формаўтварэння |
Серада |
15.05-15.50 |
4 |
Барысевіч Я.В. |
|
16. |
Падарожжы па геаграфічнай карце |
Субота |
10.00-10.45 |
3 |
Шабаліна Н.Г. |
|
17. |
7 |
Алгебра вучыць разважаць |
Серада |
15.05-15.50 |
5 |
Васілеўскі С.Ф. |
18. |
8 |
Асновы фінансавай граматнасці |
Пятніца |
15.05-15.50 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
19. |
Школа юных абаронцаў Айчыны |
Субота |
9.00-9.45 |
3 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
20. |
9
11 |
Вялікая Айчынная вайна савецкага народа |
Панядзелак |
15.05-15.50 |
4 |
Кізевіч Т.І. |
21. |
Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека |
Субота |
11.00-11.45 |
3 |
Шабаліна Н.Г. |
|
22. |
Падагульняючы факультатыўны курс па вучэбнаму прадмету “Матэматыка” |
Пятніца |
15.05-15.50 |
4 |
Уставіч Ю.А. |
|
23. |
Секреты синтаксиса и пунктуации |
Субота |
9.00-9.45 |
4 |
Кухарчик С.В. |
|
24. |
Складаны сказ без складанасці |
Серада |
15.05-15.50 |
4 |
Кухарчык С.У. |
|
25. |
Абагульняльны факуль-татыўны курс па гісторыі Беларусі |
Чацвер |
15.05-15.50 |
4 |
Кізевіч Т.І. |
|
26. |
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы |
Пятніца |
15.05-15.50 |
4 |
Кухарчык С.У. |
|
27. |
Абаронцы Айчыны |
Субота |
11.00-11.45 |
4 |
Васілеўскі С.Ф. |
|
28. |
Гісторыі Беларусі: падагульняльны курс |
Аўторак |
15.05-15.50 |
4 |
Кізевіч Т.І. |
|
29. |
Основы программирова-ния нейронных сетей на языке Python |
Серада |
16.10-16.55 |
4 |
Уставіч Ю.А. |
свернуть
ЗАЦВЯРДЖАЮ
Дырэктар
Дзяржаўнай установы адукацыі
“Горкаўская СШ”
______________ Л.А.Гіраеўская
“___”____________ 2023 г.
Графік работы аб’яднанняў па інтарэсах
на І паўгоддзе 2023/2024 навучальнага года
Назва аб’яднання па інтарэсах |
Колькасць дзяцей у аб’яднаннях, з іх СНС, ІПР |
Профіль, накірунак дзейнасці |
Кіраўнік, кантактны тэлефон |
Графік работы |
Шахматны ўсенавуч |
12 |
Фізкультурна- спартыўны |
Мяжынскі А.Г., 80292729296 |
Аўторак 14.00-15.00 Серада 14.00-15.00 |
Рытміка |
12 |
Фізкультурна- спартыўны |
Аўласіна З.А. 80295080444
|
Субота 12.00-13.00 Пятніца 14.00-15.00 |
Агульная фізічная падрыхтоўка з элементамі футбола |
12 |
Фізкультурна- спартыўны |
Пешка А.Я. 80297204718 |
Субота 16.00-17.00 |
Падрыхтоўка да ваеннай службы |
12 |
Ваенна-патрыятычны |
Васілеўскі С.Ф. 80299497074 |
Субота 12.00-14.00 |
“Гармония звуков” |
12 |
Мастацкі |
Барысевіч А.Ф. 80296069426 |
Чацвер 14.10-15.10 Субота 16.30-17.30 |
Асновы сцэнічнага і акцёрскага майстэрства |
12 |
Культурна-дасугавы |
Кураленя А.Ю. 80295651561 |
Чацвер 14.00-15.00 |
Намеснік дырэктара па ВВР Н.А.Канкаловіч
свернутьУТВЕРЖДАЮ
Директор государственного
учреждения образования
«Горковская средняя школа»
________ Л.А.Гираевская
«____» __________ 2023 г.
График
контрольных работ учащихся 5-11 классов
на І полугодие 2023/2024 учебного года
Месяц |
класс дата |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
11 |
Сентябрь |
19 |
Бел.лит. |
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Бел.лит |
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Русск.лит. |
Бел.яз. |
|
|
|
Русск.яз. |
|
|
|
Октябрь
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
Матем. |
Химия |
|
|
|
4 |
|
|
Бел.яз. |
|
|
|
|
|
Русск.яз. |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
Русск.яз. |
|
|
Матем. |
|
|
|
|
11 |
|
Русск.яз. |
Бел.лит. |
|
|
Физика |
|
|
Бел.яз. |
|
12 |
|
|
|
|
Русск.яз. |
Русск.яз. |
|
|
Информ. |
|
16 |
|
|
|
|
|
|
Бел.яз. |
|
|
|
17 |
Бел.яз. |
|
|
|
|
|
|
Русск.яз. |
Химия |
|
18 |
|
Русск.яз. |
Бел.яз. |
Бел.яз. |
Бел.яз. |
|
|
Матем. |
|
|
19 |
|
Бел.яз. |
Русск.яз. |
|
|
Бел.яз. |
|
|
|
|
23 |
|
|
Матем. |
|
|
|
|
Физика |
Физика |
|
24 |
|
Бел.яз. |
|
Русск.яз. |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Матем. |
Бел.яз. |
Матем. |
|
|
Физика |
Химия |
|
|
26 |
Матем. |
|
|
|
|
|
|
|
Матем. |
|
Ноябрь
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
Матем. |
|
|
|
Матэм. |
|
13 |
|
|
|
|
|
|
Матем. |
|
|
|
14 |
|
|
Русск.яз. |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
Бел.яз. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
|
Русск.лит. |
|
|
|
|
Матем. |
|
|
22 |
|
|
Бел.яз. |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
|
Матем. |
|
|
Бел.яз |
Матем. |
|
|
|
27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
|
Русск.яз. |
|
|
Русск.яз. |
|
|
|
|
29 |
|
|
|
|
Матем. |
|
Русск.яз. |
|
Р.язык |
|
30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Бел.яз. |
|
Декабрь |
4 |
|
|
|
|
|
Биология |
|
|
Биялогия |
5 |
|
Матем. |
Русск.яз. |
|
Русск.яз |
Матем. |
|
Русск.яз |
|
|
6 |
|
Русс.яз. |
Бел.яз. |
|
|
|
|
Бел.яз. |
|
|
7 |
|
|
|
Русск.яз. |
|
|
|
|
Физика |
|
11 |
Русск.яз. |
|
Матем. |
|
|
Физика |
|
|
|
|
12 |
Бел.яз. |
Бел.яз. |
|
|
|
|
Химия |
|
|
|
13 |
|
Русск.яз. |
|
|
Бел.яз. |
Химия |
|
|
Бел.яз |
|
14 |
Матем. |
|
Русск.яз. |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
Русск.яз. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Бел.яз. |
|
Матем. |
|
|
|
|
|
|
20 |
Матем. |
Матем. |
|
Бел.яз. |
Матем. |
|
Биялогия |
Химия |
|
|
21 |
|
|
Русск.яз. |
|
|
|
|
Матем. |
Матэм. |
Заместитель директора по УВР А.И.Ермак
свернуть